Wie wij zijn
Wij zijn een hervormde wijkgemeente op gereformeerde grondslag. Als gemeente weten we ons dan ook gebonden aan de drie Formulieren van enigheid, namelijk de Heidelbergse Catechismus, de Nederlandse Geloofsbelijdenis en de Dordtse Leerregels. Daarbij geldt de Bijbel als het onfeilbaar Woord van God – gezaghebbend voor leer en leven. Het is ons verlangen dat heel de kerk een belijdende kerk is, levend overeenkomstig Gods Woord en Zijn getuigenis.
Door de fusie van de Nederlandse Hervormde Kerk met de Gereformeerde en Lutherse kerken zijn wij sinds 1 mei 2004 onderdeel van de Protestantse Kerken in Nederland (PKN). Als gemeente hebben wij een convenant ondertekend waarin staat hoe wij binnen de PKN gemeente willen zijn.
Door de fusie van de Nederlandse Hervormde Kerk met de Gereformeerde en Lutherse kerken zijn wij sinds 1 mei 2004 onderdeel van de Protestantse Kerken in Nederland (PKN). Als gemeente hebben wij een convenant ondertekend waarin staat hoe wij binnen de PKN gemeente willen zijn.
terug
Agenda
Kerkdienst Wijk 1
zo 01 okt 2023 om 10.00 uurOchtenddienst Wijk 2 Aangepaste dienst Ds. M.M.J. Verheuvel
zo 01 okt 2023 om 10:00Avonddienst Wijk 2 Ds. J. Westland - Putten
zo 01 okt 2023 om 18:30Kerkdienst Wijk 1 Ds. A. Roding
zo 08 okt 2023 om 10.00 uurOchtenddienst Wijk 2 Ds. G.C. Bergshoeff - Scherpenzeel
zo 08 okt 2023 om 10:00Wijk 1
Iedere zondag vanaf 10:00 uur.Om de dienst te beluisteren klikt u op de button hiernaast en kiest u voor de wijk die u wilt beluisteren.
De dienst op 1e Pinksterdag is via livestream uitgezonden.
Livestream
De dienst op 1e Pinksterdag , zondag 28 mei 2023, is via livestream uitgezonden . Klik op de button om naar deze livestream en ook naar eerdere opgenomen livestreams te gaan.
Wijk II
Iedere zondag vanaf 10:00 en 18:30 uur.
Om de dienst te beluisteren klikt u op de button hiernaast en kiest u voor de wijk die u wilt beluisteren.
Wij zenden de kerkdiensten ook live uit via YouTube. Klik op de button om naar de livestream en eerder uitgezonden diensten te gaan.